Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Forza Motorsport 6 Apex PC-n...

Forza Motorsport 6 Apex PC-n teljesen ingyenes?

Figyelt kérdés
Vagy Úgy mint a Killer Instinct, hogy minden szereplőt meg kell pénzért venni hozzá?

2016. okt. 19. 06:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Kocsik, pályák mind elérhetők benne, vagy csak egy részük?
2016. okt. 19. 06:51
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen ingyenes. Egy több tucat főből álló fejlesztőcsapat azért dolgozott évekig, hogy ingyen bárki rendelkezésére bocsájthassa. :)
2016. okt. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak mert a Killer Instinct is ingyenes játékként van fent az áruházban, csak ha valaki letölti, azután derül ki hogy 1db karaktert kap a játékban és a többit pénzért vásárolhatja meg. Nincs is ezzel gond, csak akkor az ingyenes megnevezés már nem teljesen helytálló szerintem..
2016. okt. 19. 08:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Érezd az iróniát ! Hogy gondoltad ezt komolyan hogy ingyenes ?
2016. okt. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy Windows 10-en ingyenesen adja a MS.:) Azt, hogy mi az oka nem tudom, bizonyára az új Win 10/Xbox One cross-platformot akarják ezzel népszerűsíteni szerintem: [link]
2016. okt. 19. 10:44
 6/6 anonim ***** válasza:
:D
2016. okt. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!