Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik 3D program képes...

Melyik 3D program képes különböző folyadékok interakciójának szimulálására?

Figyelt kérdés
Blendert használok de szerintem nem tud ilyet, vagy ha tud hol van hozzá doku?

2016. okt. 19. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

Az interneten van hozzá doku. [link]

Nem hiszem el, hogy nem találtad meg. Nekem a google elsőre kidobta. Érdemes elmenteni könyvjelzők közé!

2016. okt. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És ebben hol van hogyan kell beállítani több folyadék típust egyszerre? Egy domain lehet egy fájlban.

"Limitations & Workarounds

One domain per blender file (as of Version 2.42), but you can have multiple fluid objects."

Mivel a domain határozza meg a folyadékot így pl nem tudok különböző viszkozitású folyadékokat egymásba engedni, az meg tökmindegy hány folyadéktestem vagy inflowom van.

Sőt, miven a domain fogja adni a végső folyadéktestet, még két azonos folyadékot különböző színnel sem tudok csinálni (habár onnan 1 lépés lenne amit szeretnék szóval gondolom a technikai korlátai alapból máshol vannak a dolognak)

Tudom, hogy ezt főképp particles modellel oldják meg de szándékosan nem azt keresem.

2016. okt. 19. 16:32
 3/3 anonim ***** válasza:

A Blenderben is lehet több domaint használni:

* [link]

* [link]

2016. nov. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!