Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lelassult számítógép gyorsítása?

Higgany kérdése:

Lelassult számítógép gyorsítása?

Figyelt kérdés

Windows 7 professional van telepítve. 2gb ram, intel proc 3Ghz. Háttérben nem fut semmi, letöröltem mindent amit tudtam, töredezettségmentesítettem, Ccleanert futtattam, processzor átlag 50%-on megy. Csomó svchost van ami memóriát és procit eszik nem tudom mit csinál amúgy. Ha leállítom újraindul.

Mozillát használok. Google 15 másodperc alatt jön be, youtube videót meg sem merek nyitni.


Hogyan tudnék valahogy életet lehelni a rendszerbe újratelepítés nélkül?



2016. okt. 20. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Vezérlőpult -> Windows Update -> Beállítások módosítása:

Soha ne keressen frissítéseket!

És manuálisan frissítsd amit kell pl.:

[link]

[link]

2016. okt. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
indítás csökkentett módban :->
2016. okt. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, az automatikus frissítést is kikapcsoltam.
2016. okt. 20. 19:41
 4/10 anonim ***** válasza:
És újra is indítottad a gépet utána!?
2016. okt. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Dongaben ***** válasza:
100%
Első körben egy rendszer visszaállítás, arra az időpontra, amikor még jó volt! A frissítéseknek már nem nagyon van haszna...(Inkább árt!) Win7 esetében.
2016. okt. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 DjImipapa ***** válasza:
100%
Teljesen kikapcsolni: futtatás-services.msc, kikeresed a win updatét, és leállítás, valamint indítás tiltása. másképp nemsokára visszapofátlankodik!
2016. okt. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Természetesen újraindítottam.


Rendszer visszaállítást még nem próbáltam. De mivel sok időn keresztül lassult ezért jó messzire kellene visszaállítani.


Utána nézek annak is hátha segít.

Köszönöm az eddigi ötleteket.

2016. okt. 20. 20:03
 8/10 A kérdező kommentje:
Services.msc-ben megbújt egy Windows update késleltetett indítással. Letiltottam azt is!
2016. okt. 20. 20:08
 9/10 A kérdező kommentje:
Processzor használat leugrott 3%-ra :)))
2016. okt. 20. 20:09
 10/10 Dongaben ***** válasza:
A leginkább valószínű: Figyelmetlenségből beállítottál egy programnál biztonsági mentést. Szépen végig kell bogarászni, melyik mappa indokolatlanul nagy méretű! Ebből már ki lehet indulni.
2016. okt. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!