Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » League of Legends (lol)...

League of Legends (lol) Végzet végzetes botjai. Teemojárás, Vesszőfutás. Tetszik nektek ez a játékmód? Valami jó csapatösszeállítás? Sokat nyertetek már?

Figyelt kérdés
A Teemojàràs még úgyahogy hozható,de a vesszőfutàsban kedves lengyel és cseh jàtékostàrsak viccesnek talàljàk azt,hogy a szavazható mérkőzés erősségét,ami 1-től 100ig terjedhet,rendre 100asra voksoljàk.Ìgy ilyen lv82 es erősségű mérkőzésekbe futok bele 5vs 4be.Még azt is kérdezném,hanyas szintű meccseket jàtszotok,és nyeritek e?

#bot #PVM #League of Legends #Teemojàràs #Vesszőfutàs
2016. okt. 21. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Az első napon még brand-del lazán hozható volt a 100-as szint is, de aztán gyorsan ki is vették őt emiatt.


Nyerhető a százas is, de értelemszerűen komoly tudás kell hozzá, leginkább dodge téren.

Egy tank mindenféleképpen kell a végére teemo ellen.

Taric a legjobb választás az aoe stun és az ultija miatt.

Rajta kívül pedig olyan champeket kell választani, amik távolról, hatásosan tudják megölni a minionokat. (Pl: Xerath, Veigar, Ziggs, Velkoz)

Fontos, hogy legyen legalább 2 adc is, max hp dmg itemekkel, mivel iszonyat sok hp-ja van a botoknak. Attack speedes jg item, ruined king, hurricane kötelező.


Summoner spellek közül pedig smite-ot és tp-t mindenkinek.


Bármelyik szint hozható, leginkább azon dől el az egész, hogy milyen botokat kaptok az enemybe. Fiddle, Galio, Cho'gath pl elég lehetetlen tud lenni

2016. okt. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszt.Igen Ziggs-el próbàlkoztam,15-1-25 ...meg Lux-al 10-3-24 és 12-2-17...ez a hàrom próbàlkozàsom volt (egyik 5vs4) de sajnos mind sikertelen,Teemoval nem tudtunk mit kezdeni(idegenekkel mentem be).Hullottak körülöttem mint a legyek :D
2016. okt. 22. 17:36
 3/3 anonim ***** válasza:

sajat tapasztalatbol mondom, hogy Anivia a best, 4x mentem vele 4win... egyszeruen mindenhol dominal, foleg lvl 6 utan

masik pedig Sion

harmadik pedig Syndra

2016. okt. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!