Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik-e ilyen program?...

Létezik-e ilyen program? (Többi Lent)

Figyelt kérdés

Na szóval, múltkor letöltöttem egy olyan progit ami visszafejti a rarzip fájlok jelszavait.

Be lehetett állítani, hogy milyen számokat rakjon bele(1-9 ig, betűket kicsit nagyon(a-z), spec karakereket.

Na most van olyan program amibe meglehet adni ezeket az adatokat, de egy txt vagy egy fájlba lementi az összes lehetséges kombinációt?


A válszokat előre is köszönöm!



2016. okt. 21. 09:25
 1/4 A kérdező kommentje:

rar és zip*

(1-9 ig), betűket kicsit nagyot*

2016. okt. 21. 09:27
 2/4 anonim ***** válasza:

Még ha lenne is mit kezdenél azzal a rengeteg adattal? átnéznéd? egy sima lottó ötösnek 43949268 variációja létezik és ebben nincsenek betűk és karakterek.

Szerintem ezért nem fognak ilyen progit csinálni de lehet hogy tévedek.

2016. okt. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tabaki ***** válasza:
Eddig csak a memóriának kellett volna a párezer éves visszafejtési időt kibírnia, de az ötleteddel végre a merevlemezed is megkapja a magáét.
2016. okt. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SimkoL ***** válasza:
12 karakterből 479.001.600 lehetőség áll össze. Ha letárolod akkor 6.706.022.400 Byte helyet foglal feltételezve, hogy CRLF az elválasztás. Megírni nem sok a programot, pár sor az egész, de nem látnám értelmét utána egy txt-t bogarászni. Régebben írtam egy programot amit megadott betűk összes variációjából alkotott 'szavakból' a Word szótárának segítségével értelmeseket keresett, de sok betűnél már igen belassult.
2016. okt. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!