Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy Powerpoint prezentaciot...

Hgao kérdése:

Egy Powerpoint prezentaciot szeretnek atalakitani avi. Formatumma. Azonban a ppt. Formatum alatti zene eltűnik, ha atalakitom avi formatumma. Milyen program van, amivel a zene is megmarad alatta?

Figyelt kérdés
Probaltam EMI powerpoint convertert es Movavi PP Convertert,de mindketto alól eltűnt a zene sajnos.
2016. okt. 20. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem igazán átjárható a prezentáció és a videó, mint formátum, hiszen előbbiben rengeteg olyan tartalom lehet, amiben az utóbbi nem. Jó konvertáló programot így nem is lehet írni hozzá.


A legcélszerűbb a te esetedben az lenne, ha simán végigjátszanád teljes képernyős diavetítésként, és közben egy képernyő-rögzítő program segítségével felvennéd. Utána azt úgy vágod, ahogy szeretnéd, és olyan videoformátumba rakod, amibe szeretnéd.

2016. okt. 21. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tabaki ***** válasza:
A videóvá alakítás után már bármelyik videószerkesztőben visszateheted alá a zenét.
2016. okt. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lajos54 ***** válasza:

Milyen (hányas) Office verziót használsz?

A 2013-ban (de mintha a 2007-ben is lenne, nem emlékszem biztosan, de csak otthon tudnám megnézni) van erre lehetőség.

Az Exportálásnál a Videóklipp készítést válaszd ki, majd nézd át a beállításokat.

Egyszer használtam, nekem működött. Az viszont fontos, hogy legyenek időzítések (hogy egyes diákat meddig vetít), mert csak úgy lesz pontos.

2016. okt. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!