Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tehetek ebben az esetben?

Mit tehetek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Lefrissitettem mar egy jo ideje WIN 10re a gépem, s direkt nem frissitettem, mert volt egy előérzetem, miszerint tuti gond lesz vele...

Hat tegnap este a win 10 ugy dobtott, hogy o most lefrissiti magát.... Otthagytam, hadd dolgozzon, majd reggel folkelven azt lattam kiírva, h minden szar es hibás, pontosabban azt, hogy az egyik fajlnak szar a digitális aláírása s emiatt nem is indul el a Windows értelmesen... Próbáltam mar néhányszor újraindítani, automatikus javítás es ilyenek, de most tanácstalan vagyok. Ha nem lesz megoldás, akkor visszateszem win 7re...



2016. okt. 22. 09:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Ott követted el a hibát, hogy nem egy tiszta telepítést csináltál, hanem a Win 7-re frissítettél rá.

Én anno a Win 8.1-re frissítettem rá a 10-et, voltak is problémák, ezért legyalultam az egészet, csináltam egy tiszta telepítést és a gondok azóta megszűntek.

2016. okt. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!