Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom teljesen eltávolí...

Hogyan tudom teljesen eltávolítani a gépemről?

Figyelt kérdés

NOD32 bemondta az unalmast,szerintem meghalt a szerver ahonnan eddig frissített.....

Fel szeretnék tenni egy újat,de ahhoz,hogy installálni tudjam le kell törölnöm a NOD32FIX-et és minden mást.

Létezik erre program? (vagy csak programok eltávolítása?)

Köszönöm előre is!


2010. ápr. 26. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Start > Vezérlőpult > Programok telepítése és törlése


Elvileg itt van a NOD.

Kattints rá és ELTÁVOLÍTÁS

ezzel teljesen letörli

2010. ápr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :)
2010. ápr. 26. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:
nincs mit :)
2010. ápr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De valószínűleg nem azonnal letörölhető,mert működő progit nem fog engedni a win letörölni,a Nod pedig automatikusan indul,működik a bekapcsolástól fogva. Szerintem először a Nodot kell kikapcsolni/leállítani és utána már le lehet törölni könnyen.
2010. ápr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jogos.Egyetértek. Én eddig még csak "kikapcsolt" programokat töröltem
2010. ápr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utána töröld ki az összes hozzátartozó mappát és registry fájlokat.
2010. ápr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A NOD saját uninstall programja mindent leszed nem kell csökkentett mód hozzá meg registry törölgetés. Nemrég szedtem le én is, de nem fog menni az új sem, csak a 30 napos próba verzió. Én COMODO 4-et tettem föl helyette, egyből talált 25 gyanús dolgot a NOD után. Mondjuk ennek fele csak pánik volt, de akkor is maradt némi takarítani való a NOD után.
2010. ápr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!