Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe Photoshop CC Refine...

Adobe Photoshop CC Refine Edge segítség?

Figyelt kérdés

Szeretném használni a refine edge-t photoshop cc 15.5-ben. Olyat találtam, hogy "kijelölés és maszkolás".

Ahogy a videókban láttam, az "Edge Detection" mellett található egy ecset, melynek segítségével finomítanak a kijelölésen. Ezt az ecsetet azonban a programban nem találom, lehetséges hogy ez a verzió nem támogatja?



2016. okt. 24. 19:07
 1/4 kmsa válasza:
Jelölj ki egy területet jobbklikk és refine edge. Ha ennél bonyolultabb a problémád írj bátran.
2016. okt. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Így próbálkoztam én is, de sajna a refine edgén belül nincs meg az az ecset, amire szükségem lenne. Photoshop CC 2015 t használok. Ebben lehet, hogy alapból nincs benne?

2016. okt. 30. 20:48
 3/4 anonim válasza:
De benne van, csak ott már tovább fejlesztették ezt az opciót, és bal kéz felől találod meg az eszköztárat, ugyan ott, ahol alapból az eszköztárak vannak, csak most nem lesz más ott mint amit a a kijelölés és maszkolásnál tudsz használni. Sorban egymás alatt felülről lefele, ha jól emlékszem a második az az ecset
2017. jan. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :)

Igen a második, azóta már megtaláltam.

2017. jan. 16. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!