Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet átlátszó ppt-ben...

Hogyan lehet átlátszó ppt-ben egy dia háttérképe?

Figyelt kérdés

Ppt előadást készítek. A diák háttere egy-egy kép lenne.

Beteszem. Beállítom, hogy átlátszó legyen. Minden szép és jó. De! Ha kilépek és újra megnyitom, akkor az összes kép normál állapotában látszik megint, tehát nem átlátszó. Nem tudok rájönni, miért csinálja ezt.


2016. okt. 25. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, egy párszor nekifutottam gondolatban a problémának, de nem igazán értem.

nem volna baj, ha egy mintát is feltennél róla.

Először is már azt sem értem, hogy miért teszel be háttérképet, ha azt átlátszóvá akarod tenni?!

A powerpoint nem képszerkesztő program, így megvannak a maga korlátai. Én előbb megszerkeszteném egy erre való szoftverben a háttereket és azokat szúrnám be PP-be.

De, igazából tényleg jó volna látni, hogy mi is a terv, mert csak valami apróságról van szó.

2016. okt. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kép a dia háttere.

A legtöbb oldalon semmi gond. Jó úgy a kép, ahogy van.

De van egy-két olyan kép, amit szeretnék valamennyire átlátszóra (amit be is lehet állítani)hogy jobban látsszon a szöveg.

Nem értem, hogy ha kilépek, miért tűnnek el ezek a változások.

Most úgy próbáltam, hogy a képet világosítom. Az a változás megmarad.

Szóval ez nekem x akta :)

2016. okt. 25. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!