Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől lehet elcsúszva a kép?

Mitől lehet elcsúszva a kép?

Figyelt kérdés
Egy Led Tv-t használok monitorként, és a legutóbbi Windows 10 frissítés óta mintha pár mm alul lecsúszott volna a képernyőről. Nem vészes csak dátumnál a jobb lenti sarokban észrevehető, hogy a dátum koppra a kép szélén van. Ez eddig nem ilyen volt. Valaki tudja mitől lehet?

2016. okt. 26. 21:52
 1/7 tabaki ***** válasza:
A monitor automatikus beállítás funkciója nem segít?
2016. okt. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tabaki ***** válasza:
Ja bocs, hogy LED-tv... nem tudom, annak van-e ilyen beállítási lehetősége.
2016. okt. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Képernyőhöz igazíton van a felbontás.

Am GTX 970-em van és a VGA-ra is jött frissítés, azóta a sarokban mindíg ott van ha pl filmetnézek, játszok egy mikrofon embléma meg egy fehér kör áthuzva (normál nézet néven. Még a vga driverre gondolok...

2016. okt. 26. 22:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Képbeállítások > képformátum. Nekem van olyan hogy 16/9 tv, 16/9 pc, stb, stb. Szóval, ha 16/9 pc-re állítom, a normál tévé adásoknál egy picit szélesebb a kép. Ez a beállítás kell a számítógépemhez, különben olyan mint neked.
2016. okt. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most paintba húztam egy egyenes piros vonalat vastagon. Lementettem, tálcát elrejtettem, a képernyő aljára illesztettem a piros vonalat, és látszik, hogy a bal oldalon alul az egész csík látszik, és jobbra haladva a csíkból egyre kevesebb látszik a végén már nagyon vékonyan látható. Szóval mintha balról--jobbra lejtene a kép megjelenítése.
2016. okt. 26. 22:31
 6/7 anonim ***** válasza:
a fehér köröd meg a mikrofon az a shadowplaynek az ikonjai.. próbáltad már visszatenni a régi vga drivert?
2016. okt. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Még nem, de megprobálom...

Am a képernyő hibája is lehet ez a minimális lejtés (am nem olyan zavaró, csak észrevettem)

Egy ütődés előidézhet ilyet pl?

2016. okt. 27. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!