Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem kapcsol ki a gépem magától...

Dinamos kérdése:

Nem kapcsol ki a gépem magától csak akkor ha a bekapcsoló gombbal manuálisan kikapcsolom mi lehet a probléma? Win 7

Figyelt kérdés

Interneten néztem pár ötletet de egyik se vált be újraraktam a gépet , csináltam tiszta indítást, VGA és alaplap drivereket újraraktam.


Eszközkezelőben 1 problémát találtam nem tudom mennyire befolyásolhatja : [link]


Energiatakarékossági beállításoknál lehetne esetleg még valami ott csak win 8 -as megoldást találtam. (én nem találok ilyen beállítást win 7-en)


[link]


Írták még a bios beállítási hibát ehhez végképp nem értek így hát ha valaki tud segíteni az kérem tegye meg mert kezd már egyre idegesítőbbé válni a probléma.


Bios képek :

[link]

[link]

[link]

[link]


2016. okt. 27. 16:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket: [link]
2016. okt. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!