Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám megjavítani a...

Sylvain kérdése:

Hogyan tudnám megjavítani a kinyithatatlan PNG képeimet?

Figyelt kérdés

Hobbiként térképek rajzolásával foglalkozom. A tegnap a régi számítógépemen egy ilyen képet szerkesztettem, és PNG formátumba mentettem le. Azonban ma, amikor kinyitottam a dossziét, ahova lementettem, kiderült, hogy a képet nem lehet megnyitni, de nemcsak ezt, hanem egy kivételével az összes többi képet, amely ebben a dossziéban található. Az összes formátuma PNG volt. Azonban a többi dossziékban a képekkel minden rendben van. Semmilyen képszerkesztő programmal nem lehet a szóban forgó dossziéban a képeket megnyitni. Megpróbáltam online, és a számítógépemre letöltött képjavító programokkal megjavítani (pl. file repair), de ezek nem ismerték fel ezeket a képeket. Ezt a választ kaptam: "The file is corrupted or unreadable.

Számomra ezek nagyon fontos képek, többnapi munkát költöttem beléjük.

Kérem, valaki segítsen, hogy megmentsem! Köszi.



2016. okt. 29. 10:22
 1/2 DjImipapa ***** válasza:
Küldjél át egyet.... megnézem, így aligha lehet bármit tenni:)
2016. okt. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem téved a hibaüzenet, és hibásak lettek a fájljaid. Esélyes, hogy nem menthetők. Első körben mindent, ami még ép, ments le arról a vinyóról, majd alaposan vizsgáld ki, hibás-e.
2016. okt. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!