Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt a gépem?

Miért csinálja ezt a gépem?

Figyelt kérdés

Feltettem a win7-et. Elindítom a játékot(mirrors edge van fent, maxon tolom phisX nélkül, és crysis van még fent, szintén maxon, és dark messiah, értelemszerűen maxon) akkor pár perc múlva(van mikor fél óráig is tolom, van mikor csak fél percig) fekete képernyő fogad, a hang vagy felakad és ismétlődik, vagy megáll. Némelyik játéknál a tápom eszméletlen hangos ilyenkor. Ja és a monitor kiírja hogy power saving mode, mint amikor kikapcsolom a gépet. Ez miért van? Mindig újra kell indítani utána a gépet, és szinte nem is tudok játszani rendesen :S


konfig:

VGA: Sapphire HD 4850

CPU: Intel Core2Quad 2500MHz 4magos

RAM: 2x 2GB Corsair

Táp: új a gép, most így fejből nem megy...

Oprendszer: Win7 Ultimate 64bit


Ja és xp-vel mind jól futott :S


2010. ápr. 27. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
akkor rakd vissza az xp-t :)
2010. ápr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ilyen választ kértem, nem vagyok hülye, max MÉG(!) láma. Azt kérdeztem, miért csinálja a gépem, mit tehetnék ellene. Ha megoldható lenne, hidd el, visszatenném az xp-t, de nekem 7 kell :)
2010. ápr. 27. 14:26
 3/6 Skywooker Lajos ***** válasza:
lehet a játékal is a baj mert énis amikor régeben san-andreasostam nekem is volt hogy ledobott szóval lehet a játék is a hibás
2010. ápr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

de nem lehet mindegyik játék hibás :S

eredeti mind

2010. ápr. 27. 16:21
 5/6 Skywooker Lajos ***** válasza:
akkor passz
2010. ápr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ne mondd, hogy 100%ban hasznos válaszokat adsz :D
2010. ápr. 29. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!