Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom használni a Fake...

Hogyan tudom használni a Fake Voice programot?

Figyelt kérdés
Letöltöttem, azt írta ki, hogy van jbob verzió is, aztis leteltöttem feltelepítettem, demikor elindítottam össze vissza súgott meg mindenféle hang kavarodott próbáltam állítgatni de nemlett jobb. a másik, hogy hogyan tudom használni a programot mert nem igazán jöttem rá az előző miatt. Előre is köszönöm!
2010. ápr. 27. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:

A Fake Voice lehetővé teszi, hogy megváltoztasd a hangodat. Bárki lehetsz, beleértve férfit, nőt, idős vagy fiatal személyt. Továbbá valósidejű effekteket adhatsz a hangodhoz, ezzel viccessé téve azt.


A program feltelepít egy speciális audio drivert, amit a módosított hang rögzítésére használhatunk. Ez az eszköz továbbá a Yahoo! Messenger, vagy bármilyen egyéb üzenőprogrammal küldött hangjának a megváltoztatására is képes. A legjobb dolog (ahogy a help javasolja) a Fake Voice-ot alapértelmezett felvételi eszköznek beállítani a számítógépeden. Ez biztosítja, hogy az összes programod ezt az új hangot használja alapértelmezettként.


Három típusú effektet tehetsz a hangodra. Elsőként a hangszabályzó lehetővé teszi, hogy megváltoztasd a hangodat néhány paraméter megváltoztatásával, ilyen a hangmagasság, az artikuláció, a zajküszöb és egyebek. A következő a "Robot effekt", ami amolyan robothanggá változtatja a hangodat. A harmadik, és egyben az utolsó hangeffekt a visszhang. Konfigurálhatod a visszhang hosszát és erősségét.


Plusz:


Hátrányok: Amikor megváltoztatod a hangod, háttérzaj hallható. Sajnos arra nincs mód, hogy ezt a zajt csökkentsd, tehát az egyetlen dolog, amit tehetsz, hogy teljesen kikapcsolod a hangváltoztató effektet.


Összefoglalva: Úgy vélem, a program hangminősége változhatna. Másfelől viszont jó játékszer a barátaidat elkápráztatni.


Forrás: [link]


Saját vélemény: egy-két képernyőfotót elnézve igazán nem tűnik bonyolultnak a program. A hangváltót be vagy ki lehet kapcsolni ON/OFF. A robot effektet is, és a visszhangot is. Ezt a hármat lehet variálni. Ki vagy be. Továbbá (balról haladva) a Pitch-csel a hangmagasságot, a Formanttal az artikulációt, a Base Pitch-csel az alap hangmagasságot (ez nemtom mi a fax lehet), a Noise Tresholddal pedig a zajküszöböt lehet állítgatni a potikkal. Legalul a Playback mellé kell egy pipát raknod, hogy halld önmagad, miközben állítgatod a potmétereket. Vagyis azzal monitorozol. Ha xar hangkártyád van, ne lepődj meg rajta, hogy a hang késni fog. A bemeneti és a kimeneti latencián kívül ugyanis még a valós idejű effekt kiszámolása is időbe telik, így még nagyobb lehet a késés. Ez egy komolyabb hangkártyával kiküszöbölhető, de a program maga nevetséges játékszer.

2010. júl. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!