Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem indul a számítógép, win10...

Nem indul a számítógép, win10 0xc00000e9 és mountable_boot_volume hibakódokkal. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Windows 10esem van, pár hete kezdődött olyannal, hogy néha megakadt a gép. Frissítettem, ellenőriztem mindent, de nem észleltem bajt. Aztán abbahagyta, nem volt probléma, majd újra nekiállt akadni. Lefagyott gyakran, az fps borzasztóan lement, sokszor újra is kellett indítani, majd egyszer csak el sem indult. Úgy értem elindulni a gép elindul, de nem enged belépni. Pár újraindítás után írta ki először a 0xc00000e9-es hibakódot, majd azután a mountable_boot_volume-t. Azon gondolkodtam, hogy újra rakjam e a windowst, vagy ez már túl mutat azon? Szervizbe nem akarom beadni (először is tapasztalat alapján tudom, hogy nem mindig segítenek kellően és le is húznak, így kicsit bizalmatlan vagyok velük, másodszor szeretnék új gépre gyűjteni, de az még messze van), esetleg ismerőseim között van informatikus, beszélhetek vele. Sajnos teljes mértékben nem vagyok jártas a számítógépekben, de megpróbálkozzam egy újratelepítéssel? Vagy az nem biztos, hogy megoldja a problémát és inkább beszéljek olyannal, aki jobban tudja? Tudom, jobb lenne valakivel beszélni, de ha megoldható egy új windowsossal akkor megcsinálom. Válaszokat előre is köszönöm!

#számítógép #lefagyás #hibakód #akad #mountable_boot_volume
2016. okt. 29. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Vinyó/kábel hiba. Ellenőrizd, szükség esetén cseréld, amit kell.
2016. okt. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!