Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ez az ingyen Office...

Van ez az ingyen Office diákoknak és tanároknak. Én regisztráltam erre, mert 1TB OneDrive tárhely is jár hozzá, és az enyémen már nagyon kevés hely van. Hogy lehet a regisztrálásnál kapott fiókot összekapcsolni az én Microsoft fiókommal?

Figyelt kérdés

2016. okt. 30. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
2016. okt. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A OneDrive ikonra a tálcán jobb gomb, beállítások, fiók, fiók hozzáadása. Itt be kell írnod azt a lehetetlen (nekem össze-vissza betűk) felh.nevet és jelszót. Ekkor létrehoz a windows felhasználói mappádban egy másik OneDrive mappát. Ami eddig volt, az a személyes, emez meg "OneDrive - Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség" lesz.


A két tárhely tehát külön-külön érhető el (nem ugyanaz a mappa), de egy időben használhatod mindkettőt.

2016. dec. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!