Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Helyesen számoltam?

Helyesen számoltam?

Figyelt kérdés

A Windows 10 telepítéséről lenne szó. Tehát: Összes tárhelyem: 74,3 GB


Rendszer (C meghajtó): Windows 10 foglal kb.: 5GB-t

A jelenlegi programjaimnak 23GB

És szabad helynek meg 14 GB


Adatok (D meghajtó) 34,3 GB


Ezt azért írom ki hogy helyes e tehát a windows 10 tényleg 5 GB-t foglal? és kell e még szabad hely a gépre mert akkor a d meghajtóról pakolok át a c-re! Az értlems gyors válaszokat köszönöm!



2016. aug. 6. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy friss telepítésként minimális helyet foglal, de ahogy használod úgy fog nőni.

Nálam fél év után csak a Windows mappa 22GiB.

2016. aug. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a windows 10 nem 5 gigát foglal, hanem úgy 15-öt minimum, de lehet az 20 fölött is, mivel a telepítő az tömörített.
2016. aug. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ez számít e de 32 bit-es Windows 10 kell
2016. aug. 6. 23:14
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha már itt tartunk valaki tudja hogy hogy kell tiszta telepítést csinálni?
2016. aug. 6. 23:15
 5/6 Hominida ***** válasza:

Lebeszélnélek a próbálkozásról. Ennyi helyet simán felzabál egy Win10, az első automatikus frissítéssel. Ha teheted, használj Win7-et, és lehetőleg kapcsold ki az összes automatikus frissítést. Vagy - és ez nem rosszindulatúság - nagyobb merevlemezre kell átköltöznöd.


A tiszta telepítéshez lényegében meg kell semmisítened az első partíciódat, ami a C: meghajtót tartalmazza. A telepítés elején van mód a törlésére, majd az így létrejövő szabad terület C: meghajtóként való megnyitására és formázására.


Aminek az elvesztésétől sírógörcsöt kapnál, azt mindezek előtt mentsd el valami megbízható eszközre, például DVD-re.

2016. aug. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A win 10 64 bit pro nekem office nélkül 17 gb helyet foglal alap programokkal. De ez a program megmutatja mi mennyi helyet foglal:

[link]

2016. aug. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!