Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hang torzító / módosító...

Hang torzító / módosító programok, esetleg olyanok, amikkel ki lehet venni egy adott hangot a felvételből?

Figyelt kérdés

Kisfilmet készítünk, nem olyan hű, de profi szinten, de próbáljuk a tőlünk telhető legjobbat adni. Mivel a csapat kicsi, mindenki legalább 3 szerepbe kell bújjon, és elég zavaró, hogy a különböző karakterek hangja ugyan az. Ezért lenne jó, ha valamilyen programmal a hangfelvételt egy kicsit módosítani, szerkeszteni tudnánk, ha csak egy kicsit is, már az is jó. Mindemellett a felvételek közben vannak nem kívánatos hangok (tejes autó a hamis boci boci tarkával, ugató kutya, hasonlók) néhány olyan felvétel alatt, amit csak nehezen tudnánk újra felvenni. Ezért jó lenne, ha valamilyen módon azt vagy el tudnánk tüntetni, vagy kicsit le tudnánk halkítani, ha ez lehetséges (az utóbbiban nem vagyok biztos, a hang módosításában sokkal inkább). Tud valaki hasonló programot ajánlani?

Előre is köszönöm!



2016. okt. 30. 21:57
 1/3 tabaki ***** válasza:
A felvett hangok módosítására az Audacity szerintem tökéletes. A nemkívánatos hangok kiszűrésére nincs sok esély, esetleg bizonyos hangtartományokat meg lehet próbálni gyengíteni vele, de az említettek épp nem tűnnek erre alkalmasnak, elég széles tartományt lefednek.
2016. okt. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem.... Azért köszönöm :)
2016. okt. 30. 23:46
 3/3 A kérdező kommentje:

Ha valaki még olvassa ezt a kérdést, és hasonló problémával küzd:

A háttérzajok egy részét sikerült úgy kivennem, hogy olyan zenét tettem a videó alá, amibe szinte beleillett a hang. :)

2017. febr. 21. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!