Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 7 keresés mappában: a...

Win 7 keresés mappában: a leírásban nem keres, csak a címben, pedig eddig keresett. Mit kell beállítani?

Figyelt kérdés

Egy fő mappában van sok almappa, azokban excel és word fájlok.

És a fájlok szövegében akarok keresni, úgy, hogy csak a főmappának a jobb felső keresőmezőjébe írok be egy szót.

Eddig rátalált a fájlokra, most viszont csak arra, aminek a címében van az a szó.

Én nem állítottam át semmit, nem tudom, miért így keres most.

Hol és mit kell átállítani, hogy újra mindenben keressen?


2016. nov. 2. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyisd meg a mappát -> bal fent "Rendezés" -> Mappa és keresés beállításai -> Keresés

[link]


Ott van a képen látható két opció:

- Ha a felső van bepipálva, akkor valószínűleg valamiért már nincs indexelve a mappa

Így tudod indexelni:

Jobb klikk a mappára -> Tulajdonságok -> Speciális -> Az indexelős sort pipáld ki

[link]


- Ha a második van bepipálva (vagy az első, de nem működik az indexelés), akkor pedig valami baja van a kereső szolgáltatásnak, ebben az esetben az index törlése lehet a megoldás

Vezérlőpult -> Indexelési beállítások -> Speciális -> Újraépítés

[link]

2016. nov. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2016. nov. 2. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!