Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismertek-e viszonylag egyszerű...

Ismertek-e viszonylag egyszerűen kezelhető axonometrikus rajzok készítésére (is) alkalmas programot?

Figyelt kérdés
Jó lenne, ha a megrajzolt testet a térben lehetne forgatni. Emellett, persze, az is jó lenne, ha ingyenes lenne, de megfelel a 30 napos próbaverzió is.

2016. nov. 3. 09:36
 1/4 tabaki ***** válasza:

Nem tudom, neked mi a könnyen kezelhető, és miféle rajzokról volna szó, de esetleg:


[link]

[link]

[link]

2016. nov. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindegyiket meg fogom nézni. Csak egy asztalt szeretnék megtervezni. Az egyszerűségre pedig arra gondoltam, hogy ne kelljen több órát tanulmányoznom, oktató videókat néznem, mire elkezdek sejteni valamit a használatról. Annyi idő alatt már papíron is meg tudom szerkeszteni a rajzot, ahogy annak idején műszaki rajz tanfolyamon tanultam, de annak már 40 éve.
2016. nov. 3. 19:09
 3/4 tabaki ***** válasza:
Akkor az elsőt (SketchUp) javaslom, az viszonylag jól átlátható.
2016. nov. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszodat ! :-)
2016. nov. 3. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!