Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Képkicsinyítő program?

Képkicsinyítő program?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Facebookra szeretnék egy új profilképet,de az túl nagy,de az egész képet szeretném beállítani. Valami olyan program ami a kép minőségét nem rontja?

2016. nov. 3. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
ott van a windowson a Paint. Atmeretezed a kepet, lemented, feltoltod es tadaa, kesz.
2016. nov. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mint ahogy említettem NE RONTSA A KÉPMINŐSÉGET!:)
2016. nov. 3. 18:56
 3/5 SimkoL ***** válasza:
A nagyítás ront leginkább mert szinte a semmiből kell pixelek színét számolni. Kicsinyítésnél is érdemes több eljárást kipróbálni mert nem egyforma algoritmus alapján végzik.
2016. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha kicsinyitesz egy kepet, mitol is romlik a minosege?


Kedves kerdezo, ha nem ertesz valamihez, legalabb agresszivan ne legyel ostoba amikor segiteni probalnak...

2016. nov. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tabaki ***** válasza:

A pixelszám csökkentése mindenképpen ront a képminőségen, hiszen értelemszerűen részletek vesznek el. SimkoLnak viszont igaza van abban, hogy a különféle algoritmusok közül ki tudod választani azt, amelyik a számodra kellemesebben csalja el ezt a tényt. De lehet, hogy nem ártana pontos pixelméreteket is említened. Én a profilkép méretére csak minimumot láttam megadva, egyértelműen meghatározott maximumot nem. Nézd meg ezt is, hátha segít:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2016. nov. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!