Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 10 boot idő, frissen...

Win 10 boot idő, frissen telepítve több mint 2 perc, hogy?

Figyelt kérdés

A gépemen már lassan 1 éve már windows 10 fut. Sokáig a 1511 es updatelt verziót használtam, később pedig frissítette magát a 1607 es re. a gépemen ezzel eggyütt még gyors volt az indulás, 35mp.

Azonban tegnap újraraktam tisztán a rendszert, a 1607 es verzióval, 64 bit essel, és sajnos azt kellet tapasztalnom hogy az eddigi álom 35mp es boot idő, felment egészen 2 perc – 2.5 perc köré, csak nemértem hogy miért?

Ma ujraraktam megint, és ugyanaz a helyzet……

tudnátok valami tanácsot / tippet mondani hogy mit tegyek? Mert amúgy használat közben semmi gond, csak a boot idő ami rossz.

gépem- [link]

(E5500 2×2,8 GHz CPU + 3GB DDR2 RAM + GT 430 1GB VGA + WD 5000AAKX Boot and Data HDD)

Tudom nagyon wooden PC, de Win 10 x64 eddig faxán ment rajta


köszi szépen a segítséget


2016. nov. 4. 18:17
 1/1 anonim ***** válasza:

sztem azért mert a háttérben még tölti a frissítéseket.


Pl Windows Phone is annyira "cuki", hogy annyit veszel észre hogy laggol ahogyan görgetsz a menüben. Majd eltelik pár óra de többnyire reggel/este írja ki, hogy "megújúlt a groove music" "Frissítéseket telepítettünk"....


A telefon aktív időszakon kívül kellene h frissítsen (23-7 között), vagyis ilyenkor letölti és felrakja magának a frissítéseket, de van amikor egész nap laggol, majd este bevillantja nékem, hogy ezt és ezt frissített és ezzel meg azzal lett jobb nekem.


Lehet a win10 is ezt csinálja.

2016. nov. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!