Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az egyik kérdésemben elektrote...

Az egyik kérdésemben elektrotechnikai anyagokat kerestettem kérdeztettem abba ábra alkalmazást is kérdeztettem jött egy ábra kép hogyan kell ki kódoltatni hogy látszod jón? Illetve miként lehet dekódoltatni a képeket?

Figyelt kérdés

A gyakorikérdésekre a kérdéshez ábrát, rajzot, képet, hogyan kell felrakni? Elektrotechnika erdőszámítás, kapcsolási rajz, generátor, két pólusú, theverin, norton, relés teljesen leszámolt feladatokat helyesen ezekre hol lehet találni az interneten? Ebbe a kérdésbe van a két ábra amit megjeleníteni dekódolni kéne? Minden féle képpen a kérdéstől leszedett 1 és 2 hosszabb képet kellene használni amit felrakok azt is lehet, de jobb lenne az eredetieke a kérdéstől.


[link]


[link]


Még valami ez egy windows 10-es asztali háttérkép ezt kellene dekódolni kiértelmezni. Mit jelent a sátros rész ki mi van benne. Dekódolni kell és az egész teljes rendes háttér képet is van-e benne valami háttér program vagy valami dekódolni való válasz?


[link]


2016. nov. 5. 03:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Háromszor is elolvastam, de komolyan nem értem.

Ezek most vagy random szavak egymásra hányva, vagy túl korán van még és azért nem tudom értelmezni ami írtál..

2016. nov. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 DjImipapa ***** válasza:
90%
Vagy zseni, vagy síkhülye.....nem tudom még eldönteni😃
2016. nov. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
szerintem nem zseni,esetleg autista,de inkább az sem....ő egy szalonidióta
2016. nov. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Még mindig a kérdéseimre várom a helyes válaszokat?
2016. nov. 5. 20:50
 5/26 DjImipapa ***** válasza:
Milyen kérdésre? Összevissza halmazra?😃 ne is várd.....
2016. nov. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Kérem olvassák el értelmesen és válaszoljanak.
2016. nov. 5. 21:29
 7/26 DjImipapa ***** válasza:
Bakker😃 te agyatlan....értelmetlen kérdést nem lehet értelmesen elolvasni! Fogd már fel hogy senki se érti....mi az hogy kódolni a képet??? Meg értelmezni egy képet? Hogy mit jelent a sátor??? Lassan feladom. Sok sikert😃
2016. nov. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

A fenti kérdés szövegét kell értelmeztetni és arra válaszolni. 3 kép link van amiket megkel nézni és dekódoltatni kellene és üzenetben válaszolni a dekódol

ás eredményéről amiben megvan mi van bennük. 2 linkben ábra van amibe képet kellene látni, de ha valaki tudja a kódolást kódolt üzenet is lehetet benne azt is kellene dekódoltatni a két kép link kép kódi felépítését. A harmadik eleve egy kép ami a windows 10 egy háttérképe és a benne lévő kódolást kellene megnézni és főleg a sátoros részét van-e benne rejtett üzenet vagy kód.

2016. nov. 7. 01:48
 9/26 anonim ***** válasza:

Ok akkor nézzük darabjaiban:


1: "A gyakorikérdésekre a kérdéshez ábrát, rajzot, képet, hogyan kell felrakni?"

- Pont ahogy csináltad: képmegosztóra feltölteni, majd belinkelni.


2:"Elektrotechnika erdőszámítás, kapcsolási rajz, generátor, két pólusú, theverin, norton, relés teljesen leszámolt feladatokat helyesen ezekre hol lehet találni az interneten?"

- Google.


3: "Ebbe a kérdésbe van a két ábra amit megjeleníteni dekódolni kéne?"

- Igen, van benne. De ezt te is tudod, mivel te tetted bele.


4: "Minden féle képpen a kérdéstől leszedett 1 és 2 hosszabb képet kellene használni amit felrakok azt is lehet, de jobb lenne az eredetieke a kérdéstől.".

- Ok.


5: "Még valami ez egy windows 10-es asztali háttérkép ezt kellene dekódolni kiértelmezni."

- Hát megpróbálom.: Este van, távol a várostól, mert látszanak a csillagok. A háttérben hegyek sziluettjét vélem felfedezni, előtérben pedig egy bokrok közötti zöld sátor, melyben lámpával világítanak. Valószínűleg üres a sátor, mert nem látszanak emberek árnyékai a sátor falán (vagy mindenki fekszik benne).

Én így értelmezem a képet.


6:"Dekódolni kell és az egész teljes rendes háttér képet is van-e benne valami háttér program vagy valami dekódolni való válasz? "

- A képről: Jpeg kép, (JPEG Image, 529 × 539 pixels), Render mode: quirks mode, encodigng: utf8, méret: 94248 bájt, módosítás dátuma: "Sat 05 Nov 2016 03:31:08 CET"

2016. nov. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

#9 vagyok.

Még annyi hozzáfűznivalóm van, hogy ezen a képen abszolút semmi nincs. Alul látszik a tálca, meg hogy kb negyed négykor készült a kép printscreen gombbal. Ha a szteganográfiára gondolsz, akkor ahhoz szükséges az eredeti kép. Egy képernyőfelvétellel már semmire nem mész. (jpeggel meg főleg, mert az veszteséges tömörítés. Erre a bmp, png, tiff, stb... alkalmasabb)

2016. nov. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!