Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Oceanofgames virusos a steamre...

Oceanofgames virusos a steamre nezve?

Figyelt kérdés
Ha oceanofgamesrol toltok le valamit ami steames jatek akkor az adhat virust a steamnek?

#ingyen #vírus #játék #Steam #nemakaromhogyasteamkifosszaapenztarcamat
2016. nov. 5. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tört játékról van szó ami megbuherálja a steam kliens fájljait, akkor a Valve fenntartja a jogot hogy bannolja a fiókodat ha ilyet talál, ha ilyen irányú keresést hajt végre. Ez nem azt jelenti hogy automatikusan kitiltanak, de a szerződési feltételek szerint megtehetik.
2016. nov. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy értve tudjaegbuheralni a kliens fajlait ? már régóta megvan egy játék cracked verziója ob 2 év és az nem tett semmit de a napokban egy másikat töltöttem le ami nem multi vagy ilyesmi és adwares lett a steam nem tudom attól e de azóta már óvatosabb vagyok de mivel miután letoroltem még mindig vírusos ezért nem tudom mit tegyek.
2016. nov. 5. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:
A Steames tört játékok valamilyen módosított steam.dll fájlt tartalmaznak, ami elhiteti a klienssel hogy a játék eredeti. A felhasználási feltételekben viszont van egy olyan rész, hogy a Valve jogot kap arra hogy megvizsgálja a gépeden lévő hardvereket és szoftvereket, és ha a saját rendszerében ilyen illegális módosítást talál akkor azért kitilthat. Ugye a VAC pont így működik, amikor egy hack van a gépeden akkor ezt a jelen lévő fájlt detektálja és bannol a rendszer.
2016. nov. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De kaphat AdWaret tole a steam?
2016. nov. 6. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!