Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jelszót ellopták, visszaszerez...

Jelszót ellopták, visszaszerezni lehetetlen?

Figyelt kérdés
Egy torrent oldalon dupla accom volt, amit ismerősnek oda adtam, de ő átírta a jelszót, emailt, és nem tudom használni!Kértem volna e-mail átírást, de a regisztrált e-mailom nem tudom, és nem tudom bizonyítani, hogy a sajátom. valaki , aki visszatudná "szerezni"?

2016. nov. 5. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

> valaki , aki visszatudná "szerezni"?


Az ismerősöd.

2016. nov. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megoldás: egy nagy pohár hideg víz...

Tanulság: nem osztunk meg accountot mindenféle ismerőssel.


Ez a vonat elment, az ismerősöd átvert és kisajátította az accountot. Ezzel nem tudsz semmit se tenni, csak ha az ismerősöd visszaadja az accountot...

2016. nov. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amit le írtatok tisztában vagyok! Akkor úgy kérdezem, töröltetni a fiókot? Valami értelmes elfogadható indokot tudnátok?
2016. nov. 6. 15:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg előkutatni azt az emailt amivel regisztráltál és kérj segítséget a webmestertől, hogy ellopták a fiókod.

Arra az email címedre valószínűleg kellett kapnod egy ellenőrző linket amivel engedélyezed az email cím változtatást, ha engedélyezted onnantól a te hibád.

Legegyszerűbb mód: felkeresed ismerősöd és "szépen" visszakéred.

A dupla accountot meg nem tanácsos említeni a webmester előtt :), de addig használd azt amid van. Legalább megtudtad hogy nem tanácsos accountot megosztani.

2016. nov. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsokat! sajnos hosszabb lett volna mit, miért csinálta... Vissza éltek a "jó szívemmel, segítségemmel. tanultam!sajna minden elérhetőséget nem vesz tudomásul. Már csak olyan ember kellene aki törölné a fiókomat,(ha valaki olvassa keressen meg!) mert az ilyen "ember" levegőt sem érdemel...

Köszi mindenkinek

2016. nov. 6. 20:48
 6/7 Alex Fly ***** válasza:
Jelented a staffnak...
2016. nov. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6-nak: "de a regisztrált e-mailom nem tudom, és nem tudom bizonyítani, hogy a sajátom." ez az út már járhatatlan.
2016. nov. 7. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!