Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy tizenéves fiút lehetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tizenéves fiút lehetetlen visszaszerezni, ha kiszeretett egy lányból, vagy azért több esély van rá, mint a felnőtteknél?

Figyelt kérdés

Én még nagyon szeretem őt, és szeretném, ha újra együtt lennénk. Tippek, hogy esetleg , hogyan szerezhetném vissza/vegyem fel vele újra a kapcsolatot?

Fél éve szakított. Kérlek segítsetek!


2011. ápr. 16. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez nem hiszem, hogy kór függő. Próbáld meg. Sok szerencsét!
2011. ápr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fél éve szakított, és csak most jutott eszedbe, hogy még mindig szereted?
2011. ápr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

:) Persze, most jutott eszembe, épp unatkoztam, és csak azért.

Úristen, dehogy. Már azóta ezen rágódok, hogy mit kellene tennem, csak nem mertem beszélni vele. Nagyon szerelmes vagyok belé, próbáltam elfelejteni, de nem ment. Nekem ő volt a mindenem, amiért élni szerettem. Iszonyatosan szerettük egymást.

2011. ápr. 16. 10:50
 4/12 anonim ***** válasza:
Azért szerintem kissé kor és egyén függö is én is probálom visszaszerezni a barátomat már 1 éve küzködök és a régebben átélt dolgai miatt inkább bezárkozik mint, hogy megint kockára tegye a csalódást ... Ö felnött
2011. ápr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%

Hát én 2 évig próbáltam visszaszerezni a páromat mire sikerült. És addig mi is minden kapcsolatot megszakítottunk. Egy év múlva rám írt msnen és azt hittem van remény, de szépen lekoppintott. Majd 2 év múlva megint rám írt és akkor találkoztunk is. Összejöttünk és már majdnem 7 hónapja együtt.

Amúgy szerintem ha egyszer valamiért beléd szeretett, akkor később is simán beléd tudna. Velem is barátom azért nem találkozott, pl volt nála egy dvd-m és visszaküldette haverjával. És azt mondta, hogy azért küldette vissza, mert félt, hogy ha találkozunk nem tud ellenállni és újra összejövünk. Pedig ő szakított. És már bennem is elveszett a remény, pedig 2 évig szerelmes voltam /vagyok beléés minden nap sírtam a hiánya miatt. Pedig most is gyerekek vagyunk, akkor meg még gyerekebbek.

15/L ő pedig 17/F

2011. ápr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Huh köszönöm. :) Csak nem tudom, hogyan érjem el, msn-en, interneten, ilyen nyavalyás dolgok segítségével nem akarom, odaszeretnék állni elé, és megmondani neki szemtől szembe, hogy mit is érzek. De sose látom, nem tudom, hogy fussak vele össze "véletlenül".

Egyébként egyszer nagyon megbántottam, és ott megingott valami a kapcsolatunkban. + Utolsó 2 hónap elég rossz volt keveset tudtunk találkozni. Lehetséges ez, hogy ezért szeretett ki, mert állítása szerint nem velem volt a probléma.

2011. ápr. 16. 11:29
 7/12 A kérdező kommentje:

A kérdőjel lemaradt . :D

Szóval lehetséges ez?

2011. ápr. 16. 11:30
 8/12 anonim ***** válasza:

attól függ mi és mekkora volt a probléma. Pontosan mi is volt az?

Amúgy én is megvártam azt az 1 évet amikor rám írt. Lehet ő is keresni fog. Nagyon kemény idők lesznek,de ha biztosra akarsz menni, akkor neki kell keresnie téged.

2011. ápr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát elég bonyolult dolog, de az a lényeg, hogy a kapcsolatunk elég rossz volt. (az nem lényeges, hogy miért, de keveset tudtunk találkozni, és állandóan hiányoztunk egymásnak) Sokat szenvedtünk, és ez úgylátszik megtette a hatását. De mostmár minden jobb lenne:) Megoldódtak a dolgok, csak szakított velem.

A végén azt mondta, nem hiányzok neki annyira, mint a veszekedés előtt, és úgy érzi, nem szerelmes, de szeret még. :S

2011. ápr. 16. 11:44
 10/12 A kérdező kommentje:
Magyarul elég érzékeny lélek, és én egyszer nagyon megbántottam. Talán ezért nem érzi a szerelmet, mert megingott a bizalma irántam. A vonzódás nem tudom,szerintem az megvolt, csak a szerelem nem.
2011. ápr. 16. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!