Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet megnyitni?...

HátÉnKiMás kérdése:

Hogyan lehet megnyitni? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy rar fájlt, kicsomagoltam winrar segítségével, de mikor megnyitnám behozza az Internet Explorert pár másodpercig aztán bezárja. Társítani is megpróbáltam mással pl. jegyzettömb de csak sok értetlen szöveget hozott be. Mi lehet a probléma?

(Win8-am van)


2016. nov. 6. 17:03
 1/5 DjImipapa ***** válasza:
55%
És az itteni látnokok meg jól kitalálják neked, így, hogy le se írod hogy mégis mi a f....szt töltöttél le, és miféle kiterjesztésű is az..... GRT!
2016. nov. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Iskolai tananyag kb 15 fájlal és egyesével nem lehet megnyitni semmivel, nem értek az ilyenekhez, de azért csak állj le bunkózni. Én gratulálok neked.
2016. nov. 6. 17:53
 3/5 AntZ ***** válasza:
Kicsomagolás nélkül sem tudod megnézni? Úgy értem winrar-on belül. Próbáld meg a javítás funkcióval, mert lehet megsérült a csomag.
2016. nov. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tabaki ***** válasza:
Link?
2016. nov. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 DjImipapa ***** válasza:
Amíg nem rudod, milyen file, más se fogja...ez így érthető? Mégegyszer: grt😃 amint megtudjuk hogy mivel van dolgunk, hamar meg is lesz a tuti!
2016. nov. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!