Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Keynote alkalmazással elkészít...

Keynote alkalmazással elkészített prezentációt letudja játszani a microsoft?

Figyelt kérdés
Csináltam vele egy prezentációt e-mailban küldtem át egy microsoftos gépre a macemről, hogy kirpóbáljam működik-e de nem birtam megnyitni se...valami ötlet?

2016. nov. 10. 22:42
 1/2 Lajos54 ***** válasza:

Felteszem, hogy Windowst akartál kérdezni, mert a Microsoft egy cég.

A formátumtól függ, amit a fájl kiterjesztéséből tudsz kideríteni. Ha a Keynote saját formátumában van mentve, elképzelhető, hogy a Windows, illetve az azon lévő Office-ben lévő PowerPoint (ez kezeli a prezentációkat) nem ismeri.

Meg kellene nézni, hogy a Keynote tud-e más formátumban menteni, aminek a kiterjesztése valamelyik ezek közül: .ppt, .pptx, .pps, .ppsx

Ezeket le tudja játszani a Windowsos gép, feltéve, hogy van rajta MS Office.

2016. nov. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lajos54 ***** válasza:
Illetve most rákerestem: tud a Keynote pptx formátumba exportálni, akkor tehát azt alkalmazd, ha olyan gépen akarod használni, amin PowerPoint van.
2016. nov. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!