Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ajándékba kaptam egy ASUS...

Davyd9206 kérdése:

Ajándékba kaptam egy ASUS VivoBook Max X541UA-DM007D Notebook Windows 10 Enterprise op. Rendszer van rajta jogtiszta gondom vele, hogy se áruház nincs rajta, se fényképnézegető és media play lejátszó se?

Figyelt kérdés

A kereskedő ebbe nem tud nekem segíteni forgalmazója China semmilyen nemzetiközi telefonszám nincs


Valahogyan nem lehet letölteni stb mert eddig csak a képnézegetőt tudtam fel rakni


2016. nov. 11. 08:47
 1/1 CspCsj ***** válasza:

Windows 10 Enterprise LTSB verzióról kellene "frissítened" CB verzióra, de nem tudom, hogy ilyen Enterprise telepítőt honnét tudsz "ingyen" és legálisan letölteni.


A hivatalos oldalról a Home és a Pro érhető el bárki számára, de ezeket nem tudod a telepítés után aktiválni az Enterprise termékkulcsával:

[link]

2016. nov. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!