Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kaptam egy gépet (Win10 home)...

PcCsaj kérdése:

Kaptam egy gépet (Win10 home) Hogy tudom a fiókot törölni?

Figyelt kérdés

Megkaptam a a barátom régi gépét. De mondta ne rakjam újra, mert időbe telt mire ő ezt a rendszert pattentra össze állította. Na most az ő a Rendszergazda az ő microsoftos e-mail címével és nevével.

Csináltam én is egyet az én nevemre szintén Rendszergazdai jogosultsággal.

A kérdésem a következő:

Ha le törlöm az ő fiókját akkor elvesznek a programok alkalmazások??? Meg marad az én fiókomban minden???

De nem is bírnám újra rakni a gépet mert az eredeti windows csak 8.1-es :/



2016. nov. 12. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Ne legyél ennyire naiv. Az újratelepítés 10 perc. A rendszer beállítása utána nagy gondosság mellett is max. 1-2 óra.


Valószínűleg valami kémprogramot hagyott rajta, amivel téged szeretne megfigyelni, és nem akarja, hogy elrontsd a játékát.


Mindenképp telepítsd újra. Ez olyan, mintha más fogkeféjét használnád, csak még veszélyes is. Ha x év múlva már nem lesztek jóban, és elkezdi szórni a személyes dolgaidat a netre, akkor mit csinálsz?

2016. nov. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Elvileg nem kéne elveszniük, de nem garantálható, hogy nem lesznek kompatibilitási problémák, vagy egyáltalán gondok egy-egy program futtatásánál.


Nem értem, mi akadályoz meg benne amúgy, hogy újratelepítsd. Ezek alapján szerintem úgysem eredeti Win10 van rajta. Ha meg frissített (Win 8-ról 10-re) tavalyról, akkor is leszedhetsz telepítőt a Microsoft oldaláról a 10-hez és könnyen újraaktiválható.


Szerintem az a legtisztább, ha már a saját géped most, hogy a saját rendszered, a te programjaid, a te elképzeléseid. De ez csak az én véleményem.

2016. nov. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 AntZ ***** válasza:
100%

Simán lehet rá telepíteni windows 10 home-ot. Miért? Mert már volt rajta win 10, és amint csatlakozol vele az internetre, már aktiválja is a rendszert. Csak arra vigyázz, ha 32 bit home van rajta, akkor 32 bit-es telepítőt tölts le. De alaphelyzetre is állíthatod, akkor is törlődik róla minden, a rendszeren kívül:

Gépház > frissítés és biztonság > helyreállítás > gép alaphelyzetbe állítása.

2016. nov. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Windows 7 után számomra ez hatalmas lépés. Most kitöröltem az ő fiókját és már csak az enyém él.
2016. nov. 15. 10:58
 5/10 A kérdező kommentje:
Eredeti a windows mert eredeti 8.1 volt előtte rajta. De akkor azt mondjátok ha újra rakom a 8.1-el automatikusan rá frissíti a windows 10-et? 64 bites am
2016. nov. 15. 11:02
 6/10 AntZ ***** válasza:
Nem! Egyből a windows 10 home 64 bit-et telepítsd rá, vagy csak állítsd alaphelyzetbe.
2016. nov. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a baj az nincs meg eredetiben csak a 8.1
2016. nov. 15. 22:13
 8/10 AntZ ***** válasza:

Viszont már hivatalosan nem lehet 8.1-ről 10-re frissíteni.

Akkor állítsd alaphelyzetbe, az szinte ugyanaz, mint ha újra telepítenéd. Gépház > frissítés és biztonság > helyreállítás > gép alaphelyzetbe állítása.

[link]

2016. nov. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 AntZ ***** válasza:

Vagy töltsd le a windows 10 hun 64 bit home iso verzióját innen (az eszköz letöltése):

[link]

Utána írd ki dvd-re, vagy rufus-al pen drive-ra:

[link]

2016. nov. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget Skacok!
2016. nov. 16. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!