Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » üdv! Vettem egy használt...

Tibi555tibi kérdése:

üdv! Vettem egy használt laptopot - Linux mint van rajta- szeretném leszedni és egy W7-et telepíteni - rá valaki letudná írni miként tudom megtenni? W7 telepítőm van de hiába állítom a bootolást ugyan felpörgeti a lemezt de csak a Linux indul.

Figyelt kérdés
Olyan válaszokat kérlek ne írjatok, hogy miért akarod levenni ezt a remek linuxot (nekem az egy másik bolygó) - egy megfelelő képletes szájbarágós leírás kéne ha valaki tud adni?

#Linux Törlés #W7telepítés
2016. nov. 13. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Rossz lehet a lemez. Rakj inkább egy pendrivre-ra telepítőt, és indítsd arról.
2016. nov. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

- Letöltöd a linuxon a UNetbootin nevezetű programot a szoftverközpontból.


- Letöltöd a Windows 7-es .iso fájlt.


- Fogod a pendrive-ot és csatlakoztatod.


- A elindítod a UNetbootin nevezetű programot, amelyet letöltöttél a szoftverközpontból. Ott a csatlakoztatott pendrive-ot már automatikusan felismerte, most már csak be kell tallóznod a Windows 7-es .iso fájlt, amelyet letöltöttél, majd elindítod a programot.


- Van egy bootolható Windows 7-tel rendelkező pendrive-od, tehát újraindítod a számítógépet.


- nyomsz egy F12-t, megjelenik a boot menü, amely több szekcióból áll. Itt állítod be, hogy a számítógép honnan bootoljon. Természetesen neked a pendrive-ról kell bootolnod, tehát kiválasztod az USB eszközt. Ha nem jelenik meg a listán, akkor a bios-ban be tudod állítani, hogy jelenjen meg, mert előfordulhat, hogy alapértelmezettként ki van kapcsolva.

- Miután kiválasztottad, elindul a telepítő.


Remélem, hogy tudtam segíteni!

2016. nov. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!