Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vett már valaki konzolokszervi...

Vett már valaki konzolokszervizénél vagy platinumshopnál xboxot? Ja és használatan? Jó? Adnak hozzá kontrollert? Mert azt néztem k. szervisznel ugyan akkor jelent meg az új xbox is és a használt is

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 14. 19:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és van egy ps2slimem 10eredeti game kormány ezt mennyiért tudom eladni en olyan 18er akarom adnak érte annyit am olyan gamek pl gta sa fifa10 cod5 hitman4 stb
2013. júl. 14. 19:45
 2/4 anonim ***** válasza:
Én konzolokszervizénél vásároltam ps2-t és xbox 360-at is, de újba. De ettől függetlenül jó bolt, olcsó, itt a legolcsóbbak a játékok is (90%-ban) és segítőkészek. Felhívhatod bármivel őket, segíteni fognak. Szerintem jó konzol bolt.
2013. júl. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Viszont beszámításban egyik ilyen bolt sem jó (nekünk). Mert nagyon olcsón veszik csak be. Inkább add el vaterán.
2013. júl. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél tőlem xbox360 -at úgyis most akarom eladni :D
2013. júl. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!