Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Crysis 3-hoz hol tudok leszedn...

Crysis 3-hoz hol tudok leszedni értelmes cheatet? Eddig nem sikerült egyetlen egy értelemes helyet se találnom ami win 10en müködne.

Figyelt kérdés

2016. nov. 13. 16:19
 1/3 DjImipapa ***** válasza:
Írd be a google-be, trainer utótaggal, és a gamecopyword oldalon nézz körül.
2016. nov. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Az oldal szuper. gamecopyword pont com Még annyit hozzá tennék hátha még valakinek aki ide látogat jol jön. Fontos hogy az ember megfelelö verziohoz töltse le a cheatet.(programfájlok86-crysis) és az exe fájlon ott van hogy melyik verzio. letöltjük a megfelelö verziot én utána totálba csomagoltam ki mert rar-ba van és kitettem az alsztalra az exe fájlt. inditás elött érdemes kikapcsolni a virusirtot. windows defenderbe kivételek megadása ott megadjuk neki az alábbi exe fájlt és utána mehet a játék elötte inditsuk el a cheatet és utána a játékot...
2016. nov. 14. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Remélem nem a multi miatt kell/kellett =D
2017. máj. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!