Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » F a c e b o o k m e s s e n g...

F a c e b o o k m e s s e n g e r-en lévő (adott, pl bepipált) ismerősök online (ságát), jelenlétét rögzítő program, add-on bármi, ami nem ceruza meg írólap?

Figyelt kérdés

Muszáj vagyok itt feltenni elnézést, mert a sima internet rovatban nem volt elégséges válasz.


Időgrafikon, naplózás valamilyen összevethető felületen?

Heteket átívelően, napszakok láthatók, dátum óra... de ez már a luxus.


"Facebook messenger chat statisztika?

Olyan programot keresek, amivel (adott, beikszelt, bepipált pl.) ismerőseim facebook chat aktivitását (mikor ONLINE/NEM ONLINE) tudom rögzíteni.


Szóval semmi ördögi feltörés, hack, vagy ilyesmi, hanem amit amúgy is látok, csak mondjuk egy időgrafikonon visszamenőleg, valós időben stb stb. a bepipáltak közül ki mikor zöldpötty/nemzöldpötty.


Ha érthetetlen voltam még pontosítok. Előre is köszönöm a hasznos vonatkozó válaszokat! Kellemes napot! :)"


2016. nov. 16. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
bitlbee-vel tudsz ilyet csinálni.
2016. nov. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha 5 perc után nem kapsz választ, az nem jelenti azt hogy később nem is fogsz. Ezért kár kiírni negyedóránként ugyan azt !!
2016. nov. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Először is, köszönöm a válaszokat, bár nem fogok szerintem programnyelvet megtanulni, mivel igen, kész programot keresek.


Az eredeti kérdésem, melyet csak úgy az internet rovatba tettem fel, kettő hónapos 0 válaszos minimum 4x kiemelt, a programok rovatban sem bízok jobban, gondoltam itt vannak jobban a szakik.


Azt hiszem elég türelmes voltam egyhatod évvel ahhoz, hogy négyzetes terjeszkedéssel próbáljam besöpörni az infót. Ahhoz képest, hogy milyen pénisztetkós kérdések vannak kismama témakörben, azt hiszem nem követtem el főbenjáró vétséget.


De már a kérdésben eleve elnézést kértem. Ahogy mondani szokás, azt jobb, mint engedélyt. Szóval úgy értem is meg nem is itt a helyreigazítósdit.


És bár nem 15 perc telt el, csupán 4 óra, de a programok rovatban 0 válaszos maradt.


Yahooo q&a oldalon is megírtam, ott azt mondta a (1db) válaszoló hogy ilyen nincs... na ez az amit nehezen hiszek, hogy gyerekét senki ne akarta volna látni hogy tanulási időben facebookozik e vagy sem, mindenféle keylogger, feltörés, szülői filter évi 100 dodós kamuprogram nélkül.

2016. nov. 16. 18:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Felejtős.
2016. nov. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Miért?
2016. nov. 17. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!