Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ajánlanátok olyan programot,...

Ajánlanátok olyan programot, ami olyan, mint egy bővített feladatkezelő?

Figyelt kérdés
Sokszor nem úgy teljesít a gépem, mint kellene. Mindig próbálom "takarítani", törölni a felesleges fileokat, figyelni, mi fut, de mindig van valami, ami egy idő utána leterheli a procit, vagy a memóriát. És ilyenkor még a játékok is akadnak, pedig meg se kellene röccenniük, annyira erős a gép. Ezért arra godnoltam, hogy hátha van valami, ami hasonlóan működik, mint mondjuk az advanced system care, csak direkt arra specializálódik, hogy a futó programokat szabályozhassam és kiszúrhassam, mi az, ami betesz a rendszernek.

2016. nov. 17. 19:58
 1/3 DjImipapa ***** válasza:
Gyanítharóan a windows update a ludas, ha nem vírus. Tiltsd le teljesen, amúgy se kell. Szerintem legalábbis....
2016. nov. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Heló. Egyszer letiltottam - régi gép -, és megőrjítette a rendszert, nem engedte visszaállítani, a programok összekuszálódtak és a törlés újratelepítés se segített a visual C++-nál, ezért rakat minden nem indult el.


Ránézek, mi lehet vele, de tiltást még egyszer nem vállalok :D

2016. nov. 22. 09:21
 3/3 DjImipapa ***** válasza:
Nekem higgyél.... w7 ultimate van fenn nekem, soha semmi frissítés, és hibátlan kb. minden....:)
2016. nov. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!