Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meg lehet oldani hogy működjön...

Meg lehet oldani hogy működjön az alaplapi vga port?

Figyelt kérdés
Amikor megvettem a videókártyám, akkor úgy tudtam működésre bírni, hogy biosban kikapcsoltam az integrált videókártyát. Onnantól kezdve nem ad képet egyik alaplapi videó kimenet sem. Meg lehet oldani hogy a gép alapértelmezette a videókártyát használja, de működjenek az alaplapi videó kimenetek is?
2016. nov. 17. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Oo.... 2 monitort akarsz rakotni? Mert akkor leginkabb a VGA-n kene 2 portnak lennie.
2016. nov. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, a ket monitor miatt kene, de a videokartyan sajnos nincs vga csatlakozo
2016. nov. 17. 22:48
 3/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Igen elvileg megoldható, de erősen BIOS függő.


Be kell kapcsolni az alaplapi VGA-t és be kell állítani a BIOS-ban, hogy melyik legyen az elsődleges videó kártya (Integrált vagy a PCI-os), ennek megfelelően add képet a videó kártyád (PCI-os) vagy az alaplapi (Integrált).


A cégnél így használunk 5 monitort : Alaplapi + Videokártyáról 4 monitor.


Keress rá a BIOS User's Manuljára-ra (az alaplap típusa alapján) és nézd meg hogy van-e benne olyan beállítás ahol a videokártyák sorrendjét meg tudod változtatni.


Sok sikert.

üdv.

2016. nov. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!