Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen videó szerkesztő...

Pszicho88 kérdése:

Milyen videó szerkesztő programot tudtok ajánlani, amiben van zoom funkció és ki lehet nagyítani a mozgóképet?

Figyelt kérdés

2016. nov. 19. 21:54
 1/5 tabaki ***** válasza:

Milyenekkel próbálkoztál? Én eddig azt gondoltam, hogy általában mindegyikben megoldható. Néhány ingyenes tipp:

Windows Live Movie Maker, Avidemux, VirtualDub, XMedia Recode.

2016. nov. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Eddig semilyennel sem próbálkoztam.

Van egy új kamerarendszerünk és a felvételt szeretném zoomolni, szerkesztgetni.


Megnézem, amiket írtál.

A Pinnacle Studiot is kipróbálom.


Köszönöm a segítséget.

2016. nov. 19. 23:01
 3/5 A kérdező kommentje:

Valaki segítsen. :)

Ha nézek egy filmet, akkor lehetséges valamilyen programmal a film nézése közben egy részletre rázoomolni és kinagyítani?

Vagy ezt csak úgy tudom megtenni ha kimentem a képkockát és azt nagyítom?

2016. nov. 19. 23:51
 4/5 anonim ***** válasza:
A médialejátszókban van zoom funkció. De ez persze nem úgy fog működni mint a nyomozós filmekben hogy a ránagyítással ugyanúgy tiszta képet is kapsz. A kép mérete adott, így ha nagyítasz akkor csak a meglévő képet húzza szét pixelesre a 100%-os méreten felül, ami pedig élvesztéssel, homállyal jár.
2016. nov. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. A VLC media playerben van is egy ilyen funkció, nem is hittem volna. :)
2016. nov. 25. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!