Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 telepítés, hiba,...

Windows 10 telepítés, hiba, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

"Nem sikerült sem új rendszerparticiot létrehozni, sem meglévőt találni. További informaciokert a telepito naplofilejaiban talal"


Ezt a hibaüzit kapom ha megpróbálom felrakni vvagy a win 7 et vagy a 8.1 vagy 10 et. Egybe van integrálva mindhárom, egy telepítőbe. Leformázni a rendszerparticiot, meg az összes particiot látom, de leformázás után mindig ezt a hibaüzit írja, mindegy rendszerre ha felprobalom telepiteni, de mi a fenéért?

Csak DVD ről tudtam ujrahuzni a Win 10 em...


Köszi ha tudtok segíteni


2016. nov. 22. 05:47
 1/3 levis56 ***** válasza:
Ha a lemezen több partició van akkor a telepítést ne UEFI módban csináld mert a rendszer partició formázása után nem hoz létre újat a rendszernek,vagy az összes partíciót le kell formázni. Most a telepítőt a Boot menüböl /F11-12/ simán,ne UEFI-ben indítsd!
2016. nov. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 levis56 ***** válasza:
UEFI módban le kell formázni az egész lemezt.
2016. nov. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

UEFI mód?

Mert nekem úgy van a gépem, egy HP Compaq dc7800 cmt, hogy az F9 et nyomtam az behozott egy boot menüt USB ==> Kingston 3.0 és enter

Aztán beisjön egyből a Windows 10 es logo, aztán pedig az AIO-s Setupom.

Rufus t használok, a pendrivehoz.


Mit csináljak ebben az esetben? Valami lehetőséget bepipáljak?


Köszi szépen srácok!

(gondoltam megkérdem, mert zsír uj pendrive és féltem hogy nem e rossz)

2016. nov. 22. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!