Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » After Effects és Element 3D...

After Effects és Element 3D pluginnal kapcsolatban valaki kiismeri magát?

Figyelt kérdés

Készítettem egy 3D logo intrót az Element 3D plugin segítségével.


[link]


A végeredményben az egyetlen gondom, hogy a logó/szöveg mozgásnál fura vibrálást/remegést produkál.


Lehet, hogy a probléma nem látszódik jól a dropbox lejátszón, de le lehet tölteni a videót, utána szabad szemmel is jól látni a remegő körvonalakat a logó körül.


Ha jól sejtem, aliasing probléma lehet. A megoldást viszont nem találom. A plugin renderbeállításait már próbáltam sokféleképp változtatni, kombinálni, de eddig semmi nem segített a minőségi változáshoz.


Megnéztem az alábbi tutorialt is, ahol csak ezzel a problémával foglalkoznak, de sajnos ez sem segített. A férfinak ráadásul az újabb Element 3D verzió van meg, amihez több render opció tartozik. Nekem még az előző verzió van, így nem tudtam minden lépést utánacsinálni.


https://www.youtube.com/watch?v=Vhcw2rDm8yY


Valószínűleg újra nekiveselkedek majd az egésznek.


Ha bárkinek valami ötlete lenne, hogyan tudom utólag korrigálni a remegést, vagy megelőzni azt, kérem ne titkolja el és segítsen.


Előre is köszönöm!


U.i.: nem tudom, hogy ez enyhítő körülménynek számít-e, de lány vagyok. Szóval a tecnhikához nulla tehetségem. :D



2016. nov. 22. 09:36
 1/1 A kérdező kommentje:

A probléma megoldódni látszik. Rájöttem, hogy ha a fénybeállításoknál kisebbre veszem az intenzitást, akkor rendben van a kép.


A dropbox link már nem müködik, töröltem a videót.


Azért köszönöm mindenkinek. :D

2016. nov. 23. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!