Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-et vagy Windows...

MrDeezbeth kérdése:

Windows 7-et vagy Windows 10-et kéne telepítenem az új gépemre? (Többi lenn)

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék a véleményeitekre, melyiket lenne érdemes rátelepíteni a tegnap vásárolt laptopomra. Mindennapi használat mellett játékra is használnám természetesen.

Milyen jobb/rosszabb az egyik, mint a másik?



2016. nov. 23. 22:39
 1/10 anonim válasza:
14%
Én személy szerint inkább 7-est telepítenék ha a kettő közül kell vàlasztani. Én a 8-ast 8.1-es Windowst is ajánlom.. Én is azon tolom és megvagyok vele élégedve.. A 10-es ugye "nemrég" jött ki és sokan mondják hogy jàték közbe random újra indítja a gépet mert frissìti. De ettől függetlenül a 10-es is elég jó op. rendszer :)
2016. nov. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Bàr a 10-est még èn magam se próbaltam ezèrt vàrj több vàlaszra is szerintem :D
2016. nov. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én win10 home -t használok, játékra elég sokszor, semmi problémám nem volt eddig vele, újraindulás random ilyesmi sem volt
2016. nov. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Dongaben ***** válasza:
Most még 7-est...mert a Win 10 folyamatosan frissíteni fog, ami "izé" lehet játék közben...
2016. nov. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
1-2 nagy update volt eddig win10hez, valoban terjeng olyan legenda, hogy csak ugy ujrainditja a gepet, ez igaz is, de elotte szol 1-2x, elhalaszthatod.. kicsit eroszakos ettol fuggetlenul, de win7et mar nem sokaig tamogatja az MS, ahogy 8.1et sem, nincs ertelme "megvenni" azt ami leszereles alatt van es nincs jovoje. Megjegyzem win10 nagyon sok kenyelmi funkcioval bovult, es dx12-t sem fognak tamogatni a regebbi rendszerek, ami talan meg egy evig nem tunik gondnak, de hasznos ha egy jatek tamogatja.
2016. nov. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyrészt a frissítést jelzi, másrészt be lehet állítani időzített frissítést.

Tech.prew első verziója óta használom a win10-et, akkor még oersze csak 2.rendszerként, ma már windowsból csak 10.

Egyszer volt olyan, hogy újraindult amikor nem kellett volna, az meg annak köszönhető hogy ott hagytam magára. Be volt állítva hogy értesítést kérek, küldött is hogy 15 perc múlva telepíteni fog, de mivel nem láttam nem tudtam azt jelezni neki hogy majd inkább este.

A nyáron kijött bulid óta meg le a kalappal. Tesóm gépén core2es procival meg 2gb rammal jobban megy mint előtte a win7.

Nekem bevált. Ha meg a felülettel van baj az megoldható egy classic shell-el

2016. nov. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért nézd meg, melyik Windowsra vannak driverek a géphez...
2016. nov. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
11%

Nem biztos, hogy Win7-hez vannak driverek egy új laptop esetében. És mivel a Win10 trágya, inkább 8.1

Vagy Linux, de azt úgyis hiába mondom.

2016. nov. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jóllehet a windows 10 még nem kiforrott, de egy újonnan vásárolt laptopnak nagyobb az esélye, hogy bővebb a windows 10 támogatása, akár driverek terén is, és ahogy előttem is írták, a windows 7-nek, 8-nak, 8.1-nek nem lesz jövője hamarosan. Windows 10-et ajánlom.
2016. nov. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát :)
2016. nov. 24. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!