Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a különbség aközött ha...

Mi a különbség aközött ha Uplay-es Rainbow 6 Siege között és pl a Steamos esetleg Origines között?

Figyelt kérdés
Steamos mindig drágább volta game most csinált a Steam egy akciót és elgondolkodtam, hogy megvenném. Uplayen akartam mert hallottam, hogy ha pl Steamon van meg akkor pluszba el kell indítani a Uplayt? Hogy működik ez?

2016. nov. 24. 11:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha esetleg belép mindkettőbe (Steam, Uplay) akkor miután aktiváltam Steam-en elég a jövőben csak a Uplay, hogy abból indítsam?
2016. nov. 24. 12:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy dolgot szögezzünk le - A Steam és az Origin rettenetesen nagy riválisok, és abban biztos lehetsz, hogy nem fognak hozzáférést adni másik platformon vásárolt játékhoz. A Uplay viszont megkerülhetetlena játék futtatásához. Szerintem Steam-en vedd meg, mert úgy Steam ismerősök, meg Steam-es achik is elérhetőek lesznek.
2016. nov. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem Steam-en fogom megvenni de a további kérdés az hogy futni kell a Uplay-nek is meg a Steam-nek is vagy csak elég ha megy a Uplay?
2016. nov. 24. 13:37
 4/4 anonim ***** válasza:
"A Uplay viszont megkerülhetetlen a játék futtatásához."
2016. nov. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!