Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 7 telepítési problémám...

Win 7 telepítési problémám van, és egyszerűen nem jövök rá, hogy mi lehet a gond?!

Figyelt kérdés

adott egy asus alaplap p5gpl-x se , benne egy dvd ram, ide kábellel, bekötve(biosba primary ide master) és egy sasmsung 160 gb os winchester amin 2 üres partíció van, lemezkezelővel sajnos nem sikerült egyesítenem mert dinamikus lemezt akart létrehozni és féltem, hogy valamit elrontok.. a vinyó sata kábellel a sata 1 helyen masterba bekötve, biosban third ide master helyen szerepel, ezt nem értem de sajna változtatni nemtudok rajta, a gondom az lenne biosba dvd elől, majd hdd, win 7 telepítő már második dvd-t teszem be, nem akar bootolni a lemezről, kiirja, hogy

Reboot and select proper boot device or insert boot... blablabla, már két ide kábelt cseréltem hátha az szar, bios elemet cseréltem hátha az is szar, valaki aki érti mi lehet a gond kérem írjon, mert már mingyárt szétverem :D (vicceltem, de jó lenne ha sikerülne feltenni rá valami op rendszert)



2016. nov. 24. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Állítsd be a BOOT sorrendet, hogy DVD-ről bootoljon!
2016. nov. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 levis56 ***** válasza:
2016. nov. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
beállítottam, így irtam, bocs ha értelmetlen volt: biosba dvd elől, majd hdd,
2016. nov. 24. 20:37
 4/5 A kérdező kommentje:
igen olvastam, hogy milyen esetekben jön elő, de én egy másik gépre kötöttem rá a vinyót, működött, letöröltem, és üresen raktam vissza, nem is arról akarok bootolni, hanem dvd ről de az istenért nem nyitja meg a telepítőt !
2016. nov. 24. 20:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként működik a DVD olvasó? Mert nekem nagyon sok elromlott, úgy hogy nem is voltak agyonhasználva.
2016. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!