Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért omlik össze az Adobe...

Miért omlik össze az Adobe InDesign?

Figyelt kérdés

Akárhányszor kattintok a szöveg eszközre, a program egyszerűen hibát ír ki és bezárul. Viszont gyakoribb, hogy be sem enged. Fogalmam sincs, mit csinálhatnék vele.


CC v9.2.1-es programom van.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. nov. 25. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt anyám csinálta állandóan. Felhívott, hogy valami nem jó és kiírt valamit a gép. Kellett egy kis idő, de csak ráneveltem, hogy előbb felhív és csak utána zárja be a hibaüzenetet. Nem fordítva! :)


Amúgy az újra telepítésen túl vagy már?

Feltört verzió?

2016. nov. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tabaki ***** válasza:
Ebből is látszik, hogy az Adobe túl van hájpolva. Ami csak annyit ír ki, hogy „hiba”, de azt már nem, hogy miféle, az bizony nem lehet komoly program.
2016. nov. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2:


Igen, igen én is azért szeretem jobban az ingyenes progikat, mert azok részletesen, több oldalon leírva küldik a hibaüzeneteket. És elmentheted őket pdf-ben vagy powerpointban is akár.

Na ezt nem tudja egy gagyi Adobe.....

2016. nov. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Letöröltem, majd újraraktam nem egyszer, de semmi változás.


Igen, feltört verzió.

2016. nov. 25. 21:42
 5/6 A kérdező kommentje:
De a PhotoShopom és az Illustratorom is ugyanilyen, és azok hiba nélkül működnek.
2016. nov. 25. 21:43
 6/6 tabaki ***** válasza:

@#3:

Látom, sikerült feltűnő kifogástalansággal értelmezned a szavaimat.

2016. nov. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!