Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik a touchpad?

Miért nem működik a touchpad?

Figyelt kérdés

Üdv!

Vettem egy laptopot és már installációnál sem ment a touchpad ami fura volt, de gondoltam ha felteszem a drivert akkor működni fog.

Asus x556uq laptop. Elsőnek smart gesture programot tettem, de a telepítés végén hibát írt. Aztán egy másikkal ami azt írta nincs csatlakoztatva az eszköz.

Mi lehet a gond? Létezik, hogy nem működik a touchpad? Vigyem vissza, vagy tudok még valamit kipróbálni?


2016. nov. 25. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
fn+f9?
2016. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A legelső dolog volt amit kipróbáltam.

Egyébként végső elkeseredésben live linux alatt kipróbáltam és ott működik a touchpad. Szóval a windowssal van valami gond.

De már próbáltam már win8-at és win10et is rakni rá, de egyiknél sem ment.

Ötlet?

2016. nov. 25. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:

na megnéztem a honlapot, csak win10-hez van driver. De amit ír, remélem olvastad:

"ASUS Smart Gesture (Touchpad Driver) [Please update ATK Package V1.0.0020 or later in advance]"

A lényeg a zárójelben van, előbb telepíteni kell az atk csomagot.

ATK segédprogramok kategóriába van.

2016. nov. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Win10-el nem ment.

A win8.1 telepítő alatt sem de amikor már kész volt a telepítés a háttérben feltehetett valamit mert egyszer csak megjavult.

Többet nem szenvedek a windows10-el. Ilyen bugos, hibás operációs rendszert még éltemben nem láttam. Ettől minden jobb, még a vista is.

2016. nov. 26. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!