Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Need For Speed Most Wanted...

R.;M.; kérdése:

Need For Speed Most Wanted (2005). Lehetséges BMW M3 GTR-el végigjátszani a játékot az elejétől kezdve?

Figyelt kérdés

Előszedtem a játékot és eszembe jutott, hogy valahol régen láttam azt, hogy az elejétől tolta valaki a BMW-vel, amit ugyebár az első helyezett után meg is kap az ember, de azt ugyebár tuningolni már nem lehet csak vizuálisan, azonban ott saját maga által tuningolta minden téren.


Van rá valami mód, hogy én is BMW-vel toljam?



2016. nov. 27. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem cheat...
2016. nov. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Addig én is eljutottam hogy cheat, de nem tudom a nevét.Youtube-n láttam olyan videót amiben a gyári 32 megvehető kocsi helyett 97 volt megvehető karrier módban.
2016. nov. 27. 21:38
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Figyeljmár :D,2016 van :D,most ez annyira fontos? :D
2016. nov. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem kell egyből az ember fejének ugrani.Először is nem írtam bele sehova, hogy fontos. Másrészt attól hogy régi játék és nem új, már nem is játszhat vele az ember? Én még az Underground 2-vel is el szoktam sokszor játszogatni nemhogy a Most Wanted-el.Én ezeket kedvelem nagyon is és nem is fogom egyhamar megunni.

Az hogy ki mivel játszik miért zavar? Én feltettem egy kérdést és már kapom is rá a választ, hogy 2016-ot írunk.Akkor már miért nem azt írtad, hogy 1 hónap ás 2017 van.

2016. nov. 28. 12:17
 5/8 anonim válasza:

Kiraly!


En,is az elmult 2honapban vegignyomtam vagy 8szor a Most Wantedet Ps2-n.



Bmw-s,valaszt nem,tudom.

De az a jatek lenyege,h az elejen elveszi Razor a kocsidat,te meg vegig..o..tsz 15bunkot es visszaszerzed.



Az audi tt quatro-val vegigjatszhato.

Es egy autohoz se vegyel tuning testidomot,hagyd meg a gyarit,majd a futomu magassagot allotsd maxra.Igy nem koppan,le az auto.



kiraly kis jatek az.



Van Black verzioja is.

Abban van tobb auto.

2016. nov. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A játék lényege meg van mivel meg sem tudom számolni hányszor vittem már 100%-ra a karrier részét.

Black verzióval játszom már rég, de abban is csak gyors versenyben lehet BMW-vel menni, vagy ha a tényleges amikor megnyered a végén akkor megkapod a garázsba.

2016. dec. 1. 21:25
 7/8 anonim válasza:
Black,Verziod nincs elado?
2016. dec. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincs.Ráadás nem eredeti a játék.
2016. dec. 3. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!