Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Rise of the Tomb Raider-hez,...

A Rise of the Tomb Raider-hez, hogyan tudom megoldani a magyarítást?

Figyelt kérdés
Eredeti Steam-es verzió van meg, írják a magyarításban, hogy a telepítés után át kell állítani franciára a feliratozást. Eddig magyarul jelent meg minden, de mióta a steam frissítette a játékot, azóta hiába állítom át... frankón francia lesz... mit tudok tenni, van, aki hasonló cipőben jár és sikerült megoldást találnia?

2016. nov. 28. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
hmm, próbáld meg a többi nyelvet
2016. nov. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 DjImipapa ***** válasza:
Tedd újra fel a magyarítást. Nyilván a frissítés felülírta😃
2016. nov. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nos, az van, hogy a többi nyelvet mind megpróbáltam ( közel keletiek előnyben... :D ) de sajnos egyik sem működött, illetve újraraktam a magyarítást, de semmi változás sajnos, ugyanúgy francia marad. Próbáltam a "20 éves kiadás magyarításával is, de az meg teljesen másik fajta kiadáshoz készült, így minden féle krix krax jött elő... gyorsan le is szedtem... nincs sehol frissített sima verzióhoz való kiadás, ti nem találtok, vagy találtatok?
2016. nov. 29. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!