Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Képnyomtatáshoz ajánlanátok...

Képnyomtatáshoz ajánlanátok egy jó és ingyenes progit?

Figyelt kérdés
Olyan kellene amiben csak behúzom a képeket, beállítom a nyomtatási méretet (ez utóbbit akár egyénileg is) és a térközt a program pedig elrendezi és kinyomtatja a képeket. A photoscape tudja mindezt, de valami miatt már 2-3 nagyobb képből is akkora fájlt akar átküldeni amit a nyomtató nem tud fogadni, tehát nem igazán ok.

2016. nov. 29. 00:17
 1/9 DjImipapa ***** válasza:
Szerintem amikor kész a kompozíció, mentsd el jpeg-be a legjobb minőségi beállítással, így elvileg jóval egyszerűbb és kisebb adatmennyiség keletkezik....:)
2016. nov. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ÉS azt hogy tudom megcsinálni? A photoscape nyomtatási részénél, amit használok nem találtam ilyen beállítási lehetőséget.
2016. nov. 30. 09:30
 3/9 DjImipapa ***** válasza:
Semmi nyomtatás, mentés egy kimeneti fájlba, lennie kell olyannak is, bár én adobe-s vagyok....:)Mentés másként-név-és formátum megadása....akkor keletkezik egy kép, ami jóval kisebb mint az eredeti összerakott.
2016. nov. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 DjImipapa ***** válasza:
Na csináltam egy próbát, nagyfelbontású képekből 6 darabos montázst, ami így nyomtatóra küldve mind a 6 kép adatait+keret, stb tartalmazza, nyilván nagy és sok. Kimentve jpeg-be az 1 megát épp üti, nyomtatható is bármiből!:)
2016. nov. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, csak én nem montázst csinálok, hanem nyomtatni szerettem volna. A programnak ugyanis van egy nyomtatási rendező része is. A montázs nem ugyanaz, az elrendezései lehetőségei nem ugyanúgy állíthatóak,
2016. nov. 30. 19:48
 6/9 DjImipapa ***** válasza:
Azt még nem néztem, mert nem volt egyértelmű....:(
2016. nov. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 DjImipapa ***** válasza:

Megnéztem... szerintem a képeket figyeld, ott megadva lett a beállítás-lehetőség a dologra!:)

1-es lépés photoscape kimeneti beállítás!

[link]

2. Kész munka nyomtatása:

[link]

2016. dec. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi ez már így működik, bár csak itthon, a munkahelyen még xp van, annál nincs ilyen lehetőség. DE midegy, majd viszem itthonról átkonvertálva. :)
2016. dec. 2. 17:47
 9/9 DjImipapa ***** válasza:
Örülök!:)
2016. dec. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!