Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Akarok egy professzionális...

Akarok egy professzionális elmetérképet csinálni hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Gépen, van egy nagyon jó több funkciós elmetérkép program, ahol aztán tényleg mindent lehet, képeket berakni, noteszt hozzá csatolni, állítani a betűket, még a képet is lehet szerkeszteni. Ki akarok találni valami olyan rendszert, ahol részletesen tudom vezetni Hónap-heti-nap és órás lebontással az életem, Minden részletéig kimenően, azon belül is a tevékenységeket, mit csinálok, képekkel is illusztrálva. Amolyan kicsit fantázia szüleménye lenne, Csak nem tudom, hogy lehetne ezt kivitelezi egy lapon? Vagy csináljam meg külön külön minden egyes tevékenységet fájlba, és azt csatoljam hozzá egy fő képhez? Azt se tudom, hogy lehetne dátum szerint, napok szerint lebontani hogy ne foglaljon sok helyet a lapon.. Hogy kellene? Jöhet bármilyen ötlet
2016. nov. 29. 22:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Hol tartasz most? Mit valósítottál meg eddig az ötletből? :)

2019. júl. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!