Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Assetto Corsa letöltve, fut...

Kalmii88 kérdése:

Assetto Corsa letöltve, fut csak szaggat. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Letöltöttem az Assetto Corsa nevű szimulátort és sikeresen is telepítettem. A gépem egy Asus GL552 VW típusú notebook (Intel I7 6700HQ,8gb ram, Nvidia Geforce GTX 960M 4GB). A játék HD-ben illetve high beállítások mellett szaggat mint a bűn (7FPS), ha leveszem a minimum közelébe kb.640*480 és a többi, akkor is csak ilyen 20 fps van. Játék közben a feladatkezelőt megnyitva látszik, hogy a hardverek egyáltalán nem dolgoznak. A gép nem melegszik kb 40 fokon lehet. Minden más játék eddig szuperul futott. Kipróbáltam több letöltést is. Annyit, hogy a PCsek, konzolosok kíméljenek, hogy minek vettem laptopot és hogy miért nem veszem meg eredetibe a játékot. Nyilván oka van. Ötlet?

2016. nov. 30. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a torrentessel ez elő fordulhat! De ötletnek: vga driver frissítés esetleg amit még kipróbálhatnál.
2016. nov. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Driver friss, 2 napos, de azért köszi. Ilyet még nem láttam a hardverek úgy viselkednek mintha csak a neten böngésznék. Máskor ha elindul egy játék a gép elkezdi kiokádni magából a forró levegőt, most semmi.
2016. nov. 30. 11:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg másik windows? Melyik van fenn? Ha a 10-es 64-bit akkor elfogyott az ötletem akkor már csak az maradt ,hogy tört játék! Esetleg keress a játékhoz frissítést.
2016. nov. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Win 10 64 bit van, de azért köszi. Még visszakeresem a letöltést az ncoreon és megpróbálok az ottani fórumra írni.
2016. nov. 30. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!